ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)

4 lipca 2019, godz. 19:00

Józef Korolkiewicz
(1902 - 1988 )

Polowanie, 1979 r.

olej/płótno, 65 x 92 cm (wymiary oprawy)

sygnowany i datowany l.d.: 'J. Korolkiewicz | 79'

Cena wylicytowana: 3 200
Estymacja: 2 200 - 3 000

ID: 69536