ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)

4 lipca 2019, godz. 19:00

Halina Dąbrowska
(ur. 1925 r.)

"Chata z gankiem w Dąbrówce", 1980 r.

olej/płótno, 40 x 50 cm

sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'CHATA Z GANKIEM W DĄBRÓWCE 3. III 1980. H. DĄBROWSKA'

sygnowany, datowany i opisany na blejtramie na odwrociu: 'CHATA Z GANKIEM W DĄBRÓWCE H. DĄBROWSKA | 40 x 50 3. III. 1980' oraz adres artystki

Cena wylicytowana: 1 400
Estymacja: 1 200 - 1 700

ID: 71145