ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)

4 lipca 2019, godz. 19:00

Maria Anto
(1937 Warszawa - 2007 Warszawa)

"Stajnia", 1991 r.

olej/płótno, 49 x 72 cm

sygnowany i datowany l.d.: 'Maria Anto 1991'

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maria Anto 1991 | 981' sygnowany i opisany na blejtramie na odwrociu: 'MARIA ANTO STAJNIA 50 x 75'

Cena wylicytowana: 4 500
Estymacja: 6 000 - 8 000

ID: 67452