ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)

4 lipca 2019, godz. 19:00

Andrzej Żurek
(ur. 1960)

Bez tytułu, 2008 r.

olej/płótno, 28,5 x 68 cm

sygnowany, datowany i opisany wewnątrz kompozycji: 'ANDRZEJ | ŻUREK | POZNAŃ | 2008 R'

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ANDRZEJ ŻUREK | POZNAŃ 2008 R' na odwrociu pieczęć herbowa

Cena wylicytowana: 1 300
Estymacja: 1 400 - 1 900

ID: 69957