ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)

4 lipca 2019, godz. 19:00

Edward Dwurnik
(1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

"Kościół Wizytek", 1974 r.

olej, akryl/płótno, 130 x 90 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'E. DWURNIK. 74'

sygnowany i datowany na odwrociu: 'E. DWURNIK. 74.' datowany i opisany na nalepce na odwrociu: '20 IX - 2 X 1974 r. | XI Warszawa | Kościół Wizytek | 130 x 89 | akryl, olej, płótno' na odwrociu pocztówka z widokiem Kościoła Wizytek przy ul. Krakowskie Przedmieście w Warszawie

Cena wylicytowana: 40 000
Estymacja: 30 000 - 40 000
- kolekcja prywatna, Niemcy
- Dwurnik. Spis prac malarskich, [red.] Pola Dwurnik, Warszawa, Zachęta 2001, (wydane jako dodatek do katalogu wystawy "Edward Dwurnik. Malarstwo. Próba retrospektywy", 08.09-07.10.2001), Cykl XI, poz. 11, nr 379

ID: 71138