Sztuka Współczesna. Nowe Pokolenie po 1989 - pierwsze obiekty

13 czerwca 2019, godz. 19:00

Jakub Ciężki
(ur. 1979, Lublin)

"Rusztowanie", 2011-15 r.

technika mieszana/płótno, 120 x 160 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAKUB CIĘŻKI | RUSZTOWANIE | 2011/2015'

ID: 69935