Sztuka Współczesna. Nowe Pokolenie po 1989 - pierwsze obiekty

13 czerwca 2019, godz. 19:00

Jadwiga Sawicka
(ur. 1959, Przemyśl)

Bez tytułu (Koszula), 1999 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm (w świetle oprawy)

sygnowany i datowany na odwrociu: 'JADWIGA SAWICKA 1999'

ID: 70555