11 czerwca 2019, godz. 19:00

Pavel Samlik
(ur. 1988, Ostrava)

Morze, 2019 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Samlik P. 2019 oil on canvas'

Cena wylicytowana: 3 600
W latach 2011-14 studiował w Ecole Superieure D'art De Clemont Metropole W Pracowni Malarstwa we Francji.

ID: 70405