11 czerwca 2019, godz. 19:00

Martyna Mączka
(ur. 1988, Bielsko-Biała)

Chwilo trwaj, 2019 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'Martyna Mączka 2019.'

Cena wylicytowana: 3 000
Architektka, malarka, artystka. Odbyła liczne wystawy w Bielsku-Białej m.in.: w galerii Wzgórze, Bazyliszek, Mayak Art House, a także w Warszawie: 8th my Kwadrat, Galerii Dellfiny, restauracji Opium Jej obrazy można oglądać w Krakowie przy Bramie Floriańskiej. Od dziecka pasją malarki było tworzenie. Swoją przygodę z malowaniem obrazów rozpoczęła od rysunku ołówkiem, poprzez węgiel, suche pastele, na końcu farby akrylowe, które stały się jej ulubioną techniką. Wiedzę na temat malarstwa rozwijała samodzielnie w wolnym czasie. Po studiach architektury coraz bardziej podąża w kierunku malarstwa, gdyż stało się ono jej największą pasją.

ID: 70935