11 czerwca 2019, godz. 19:00

Marta Keler
(ur. 1992, Tarnowskie Góry)

Z cyklu 'W pełnym świetle forma staje się płaska', poliptyk, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm (całość)

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARTA KELER | Z CYKLU W PEŁNYM | ŚWIETLE FORMA STAJE SIĘ | PŁASKA 2017 | AKRYL 40 x 40 cm' (każda część)

Cena wylicytowana: 1 000
Absolwentka Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Dyplom ukończyła w pracowni Malarstwa pod okiem profesora Stanisława Kortyki oraz w pracowni Mediów Elektronicznych Wojciecha Pukocza. Jej twórczość oscyluje pomiędzy abstrakcją a figuracją.

ID: 70925