11 czerwca 2019, godz. 19:00

Jakub Górski
(ur. 1989, Przemyśl)

Ofiara, 2018 r.

gips patynowany, 30 x 30 x 19 cm

sygnowany i datowany z tyłu: 'J. Górski 18 r.'

Cena wylicytowana: 1 100
Ukończył studia artystyczne na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego (dyplom magistra sztuki uzyskał w pracowni rzeźby dr hab. Józefa Jerzego Kierskiego). Uprawia rzeźbę: kameralną, monumentalną, portret. Brał udział w wystawach zbiorowych i plenerach artystycznych.

ID: 70924