11 czerwca 2019, godz. 19:00

Sylwia Krupińska
(ur. 1984, Rzeszów)

Moje przestrzenie, 2019 r.

olej/płótno, 60 x 70 cm

sygnowany i datowany po środku: 'S. KRUPIŃSKA 2019'

na odwrociu opisany: 'Sylwia Krupińska | RZESZÓW 2019 | tech, olejna | 60 x 70'

Cena wylicytowana: 1 100
Doktor Sztuki w dziedzinie sztuk plastycznych w dyscyplinie artystycznej sztuki piękne - Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. 2009 ukończyła Wydział Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Bierze czynny udział w wystawach i plenerach. Jej obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą. Posiada międzynarodowe doświadczenie w zakresie konserwacji dzieł sztuki, szczególnie malarstwa. Istotą przedstawienia jej przestrzeni malarskiej jest ukazanie jej nieosiągalności, ogromnej skali, nieogarniętej fizycznie w jednym akcie przez widza. Obraz buduje za pomocą kompozycji składającej się z układu komplementarnego. To wielokrotne przenikanie się oraz współgranie światów w jednym obrazie .Takie kompozycje składają się z płaszczyzn, które w efekcie tworzą przestrzenie pejzażu połączone z formami przedmiotu.

ID: 70933