11 czerwca 2019, godz. 19:00

Jagoda Woźny
(ur. 1987, Sosnowiec)

Z cyklu 'Labirynt zdarzeń', Transformacja, 2017 r.

olej/płótno, 90 x 120 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAGODA WOŹNY | "TRANSFORMACJA" | Z CYKLU "LABIRYNT ZDARZEŃ" | 90 x 120 cm | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2017 | PL'

Cena wylicytowana: 1 300
- Jagoda Woźny, Labirynt Zdarzeń, wystawa dyplomowa, Galeria Konduktorownia, Częstochowa, 23.02.2018
Ukończyła Scenografię na wydziale Architektury i Wzornictwa w poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz Malarstwo Sztalugowe na wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie. W latach 2010 - 2015 podróżowała po wielu krajach Europy i Ameryki Centralnej poszukiwaniu inspiracji pośród różnorodnych, współczesnych i antycznych kultur świata. Tworzy głównie w technice olejnej na płótnie. W swoich obrazach Jagoda Woźny zacieraj granice między abstrakcją i figuracją, a problematyka zjawisk współczesnych przeplata się z inspiracją malarstwem dawnym.

ID: 70291