11 czerwca 2019, godz. 19:00

Marzena Machaj
(ur. 1981, Choszczno)

W zaświecie, 2018 r.

olej/płótno, 150 x 90 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'Machaj '18'

Cena wylicytowana: 4 800
Głównym tematem w jej twórczości jest człowiek, najczęściej ukazany jako jednostka indywidualna. To poszukiwanie barw, emocji, nastroju, a także miejsca człowieka we współczesnym świecie i poza nim. Ukazanie postaci w prostej formie, jako symbolu ma stanowić fundament i siłę nośną treści obrazu.

ID: 70822