11 czerwca 2019, godz. 19:00

Edyta Kwiatkowska
(ur. 1994, Krotoszyn)

Kobiecość, 2019 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'Kwiatkowska | Edyta 2019 r.'

Cena wylicytowana: 3 800
Studentka Politechniki Łódzkiej na kierunku Włókiennictwo. Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych na tle krajowym oraz międzynarodowym. Jej twórczość przejawia się w takich dziedzinach jak: malarstwo, kostiumografia, projektowanie i realizacja ubioru.

ID: 70938