11 czerwca 2019, godz. 19:00

Klaudia Świątczak-Pjanka
(ur. 1988, Sieradz)

Krewni, 2019 r.

olej/płótno, 90 x 130 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'K. Świątczak-Pjanka 2019 r.'

Cena wylicytowana: 4 200
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Malarstwa. Wyróżnienie z malarstwa przyznane przez Radę Wydziału Malarstwa w latach 2010-13. Wyróżnienie z rysunku przyznane przez Radę Wydziału Malarstwa w 2010 roku. 21 miejsce w Kompasie Młodej Sztuki w 2012 roku. Dyplom magisterski w 2013 roku z malarstwa prowadzony pod kierunkiem prof. Teresy Kotkowskiej-Rzepeckiej oraz aneks z grafiki pod kierunkiem prof. Henryka Ożoga. W 2014 roku uzyskała wyróżnienie honorowe w konkursie malarskim im. Franciszki Eibisch.

ID: 70964