11 czerwca 2019, godz. 19:00

Sonia Ruciak
(ur. 1987, Szczecin)

Początek, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 150 cm

sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'

Cena wylicytowana: 2 800

ID: 70271