Sztuka Dawna. XIX w., Modernizm, Międzywojnie - pierwsze obiekty

6 czerwca 2019, godz. 19:00

Alfred Wierusz - Kowalski
(1849 Suwałki - 1915 Monachium)

Panna młoda, około 1900 r.

olej/deska, 20,4 x 17,2 cm

sygnowany l.d.: 'A Wierusz Kowalski'

na odwrociu numery: 'N: 66', '7521' oraz '11649'

- Sopocki Dom Aukcyjny, czerwiec 2009
- kolekcja prywatna, Trójmiasto

ID: 69674