Sztuka Współczesna: "Black and White"

4 czerwca 2019, godz. 19:00
202

Natalia Lach-Lachowicz
(ur. 1937 r., Żywiec)

"Piramida", 1979 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 16,5 x 17,2 cm

sygnowany, datowany i opisany ołówkiem na odwrociu: ‘NATALIA LL | seance: PYRAMID | 2 June 1979 | Wrocław’ oraz naklejka z Collection & Archives Andrzej Kenda

Estymacja: 15 000 - 20 000
- kolekcja Andrzeja Kendy

ID: 70736