Sztuka Dawna: Prace na Papierze (wyniki)

23 maja 2019, godz. 19:00

Zygmunt Dobrzycki
(1896 Oleksin - 1970 Beauvallon)

Kobiety u grobu Chrystusa, 1944 r.

tusz/papier, 60,5 x 46,5 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany i datowany l.d.: 'Dobrzycki 44'

Cena wylicytowana: 3 200
Estymacja: 3 400 - 4 500

ID: 67954