16 maja 2019, godz. 19:00
67

Marcin Telega
(ur. 1976, Przeworsk)

Dziewczyna, 2019 r.

olej/płótno, 60 x 40 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'Marcin A. Telega 2019'

na odwrociu opisany: 'tytuł: "DZIEWCZYNA" | Autor: Marcin A. Telega | rok: 2019'

Cena wylicytowana: 1 000
Profesjonalną edukację artystyczną rozpoczął w 1991 w Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie na profilu meblarstwo artystyczne. Od zakończenia szkoły średniej pracuje jako renowator mebli antycznych. W 2001 rozpoczął studia na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale malarstwa. Studiował pod kierunkiem prof. Stanisława Rodzińskiego, u którego 2007 obronił dyplom.

ID: 70225