16 maja 2019, godz. 19:00
66

Dominik Balcerzak
(ur. 1995, Płock)

Portret ulotny, 2019 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm

sygnowany na odwrociu: 'BALCERZAK | DOMINIK'

Cena wylicytowana: 1 600
Student artystycznej grafiki komputerowej na Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności w Łodzi. Zajmuje się malarstwem, grafiką, rysunkiem, fotografią, rzeźbą. Podczas tworzenia stara się całkowicie oddać działaniu własnej podświadomości, nawet gdy obraz ma wcześniej zaplanowaną idee, to i tak w trakcie malowania tworzy się coś o wiele bardziej złożonego i tajemniczego.

ID: 70219