16 maja 2019, godz. 19:00
62

Marzena Bis
(ur. 1987, Zamość)

Julia Titi, 2019 r.

akryl/płótno, 90 x 70 cm

sygnowany. datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis | 'JULIA TITI' | 2019'

Cena wylicytowana: 1 000
Dyplom z malarstwa uzyskała w 2013 roku. Zajmuje się malarstwem olejnym i akrylowym. Inspirację do swoich prac czerpie głównie z pejzażu. Brała udział w licznych wystawach zbiorowych i konkursach sztuki współczesnej.

ID: 70288