16 maja 2019, godz. 19:00
59

Katarzyna Kombor
(ur. 1988, Ciechanowiec)

Deja vu III, 2019 r.

akryl/płótno, 120 x 100 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KATARZYNA KOMBOR | Deja vu III | 2019 | 120 x 100'

Cena wylicytowana: 1 000
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie. Zajmuje się malarstwem akrylowym, olejnym oraz ceramiką. Wybrane wystawy zbiorowe: Opus Duarum, Titanikas Galerija, Wilno (2018), Dyplomy 2017, Galeria Neon we Wrocławiu (2017), Kunstzug - Dresden- Görlitz- Breslau, Kunstakademie Dresden Oktogon, Drezno (2016), Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch 2016, Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej, Warszawa (2016), Konfrontacje Sztuki 2016, Galeria Test, Warszawa (2016), 10. Triennale Małych Form Malarskich, Galeria Wozownia, Toruń (2016), VII Ogólnopolski Konkurs Malarski "Triennale z Martwą naturą", Galeria BWA, Sieradz (2015), 95C Festiwal Wysokich Temperatur - ceramika, rzeźba, szkło, Wrocław, (2015) Wystawy indywidualne: Florum, Macondo, Wrocław (2018), Aura, Galeria Sztuki Współczesnej RCK, Racibórz (2015).

ID: 70095