16 maja 2019, godz. 19:00
56

Paweł Tkaczyk
(ur. 1979, Przeworsk)

Bez tytułu, dyptyk, 2016 r.

akryl/płótno, 40 x 60 cm (całość)

sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. TKACZYK | 2016' (każda część)

Cena wylicytowana: 1 500
Artysta multimedialny. Mieszka i pracuje w Warszawie. Maluje od 2008 roku. Ma na swoim koncie kilkaset obrazów w różnych technikach i tematyce, malarstwo figuratywne i abstrakcyjne, ponad dwadzieścia wystaw, kilka murali. Obrazy artysty znajdują? się? w prywatnych kolekcjach polskich i zagranicznych. Inna działalność´ artystyczna, w której się? realizuje to fotografia i muzyka.

ID: 69139