16 maja 2019, godz. 19:00
52

Dominik Smolik
(ur. 1982, Kraków)

Awakening of Spring, 2019 r.

akryl/płótno, 130 x 130 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK "AWAKENING OF SPRING" AKRYL | PŁÓTNO | LNIANE | 130 x 130 CM | KRAKÓW | MMXIX | Dominik | Smolik'

Cena wylicytowana: 2 000
W latach 2002-07 studiował na Wydziale Malarstwa Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, w pracowniach prof. Romualda Oramusa, prof. Romana Łaciaka i prof. Grzegorza Bednarskiego. W 2008 roku ukończył Studium Podyplomowe Politechniki Krakowskiej z zakresu Architektury, Konserwacji i Aranżacji Wnętrz Obiektów Sakralnych. Brał udział w wielu krakowskich wystawach oraz w Międzynarodowym Plenerze w Rawennie w 2007 roku.

ID: 70274