16 maja 2019, godz. 19:00

Klaudia Karasek
(ur. 1986, Łódź)

Opiekun podróży, 2019 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm

sygnowany p.d.: 'KKARASEK'

Cena wylicytowana: 1 300
Absolwentka Studium Sztuk Teatralnych i Filmowych w Łodzi. Zajmuje się malarstwem ilustracyjnym, symbolicznym, osadzonym w ramach surrealizmu oraz realizmu magicznego. Inspiracje czerpie z różnorodnych źródeł – na jej obrazach przeplatają się m.in. motywy zaczerpnięte z legend i baśni wraz z przejawami życia świata rodzimej przyrody. Spostrzeżenia przedmiotów, przeżyć, zjawisk i scenerii z życia codziennego łączą się razem w jej umyśle w fantazyjne i dziwne wyobrażenia – tak powstaje zalążek przyszłego obrazu.

ID: 70051