17, 18 i 19 czerwca zmiana godzin otwarcia galerii. ×

16 maja 2019, godz. 19:00

Mariusz Klimek
(ur. 1982)

Pożegnanie z bajką, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARIUSZ KLIMEK 2019 | "POŻEGNANIE Z BAJKĄ"

Cena wylicytowana: 1 600
Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej na kierunku Edukacja Artystyczna, Specjalność: Kreacja plastyczna. Jeśli chodzi o obrazy, głównym motywem jest człowiek, a konkretnie jego twarz. Maluje dwoma technikami. W pierwszej portretuje rzeczywistość, przez co rozumiem wierne przeniesienie na płótno jak największej liczby szczegółów. Drugim sposobem jest geometryzowanie portretów. Mimo dużego realizmu portretów moje prace i tak przyjmują specyficzną formę. Wszystko dzięki dość przerysowanym barwom, które są znakiem rozpoznawczym jego stylu.

ID: 70055