16 maja 2019, godz. 19:00

Michał Mroczka
(ur. 1984)

Pejzaż z kontenerami, 2019 r.

technika mieszana/płótno, 130 x 70 cm

sygnowany, datowany i opisany p.g.: 'Michał Mroczka | Pejzaż z kontenerami | 2019'

na odwrociu opisany: 'Michał Mroczka | Pejzaż z kontenerami | 2019 | technika mieszana | 130 x 70'

Cena wylicytowana: 1 600
W 2004 ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Rzeszowie ze specjalizacją snycerstwo. W 2009 uzyskał dyplom z malarstwa na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Od 2007 współtworzy grupę artystyczną Niezależna Akademia Frenetyków. Od 2010 jest współzałożycielem autonomicznej lubelskiej galerii Kamienica Cudów. Należy do Stowarzyszenia Pracownia Otwarta w Lublinie. Jest współtwórcą makiety śródmieścia przedwojennej Warszawy w Teatrze Kamienica. Tworzy i mieszka w Warszawie.

ID: 70043