16 maja 2019, godz. 19:00

Konrad Hamada
(ur. 1981, Kraków)

Zachód słońca, 2018 r.

olej/płótno, 50 x 140 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'Konrad | Hamada 2018'

Cena wylicytowana: 1 000
Artysta malarz, reżyser, scenarzysta, członek Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Krakowskiego. Urodzony w 1981 roku w Krakowie. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, dyplom 2005 oraz Wydziału Reżyserii w Krakowskiej Szkole Filmu i Komunikacji Audiowizualnej, dyplom w 2010. Uprawia realistyczne malarstwo olejne i akwarelowe. Autor dwudziestu pięciu wystaw indywidualnych w latach 1999 - 2019 oraz uczestnik licznych wystaw zbiorowych. Prace w kolekcjach instytucji i osób prywatnych w kraju i za granicą, we Francji, Szwecji, Austrii, Włoszech, Niemczech, Chinach, Kanadzie i USA. Laureat nagród i wyróżnień na festiwalach kina niezależnego w Polsce, w tym dwa razy I miejsca za film „Czwarty grzech”.

ID: 70227