16 maja 2019, godz. 19:00

Kat Garstka
(ur. 1977)

Zapomniana bogini, 2019 r.

akryl/płótno, 130 x 90 cm

sygnowany p.d.: 'Kat. Garstka'

na odwrociu opisany: 'Kat Garstka 2019 | A forgotten goddes | Zapomniana Bogini | Zapomenuta Bohyne'

Cena wylicytowana: 4 200
Przedmiotem sprzedaży jest również tablet wraz z animacją cyfrową stworzoną na podstawie obrazu
Artystka o podwójnym, czesko-polskim obywatelstwie. Z wykształcenia malarka z zawodu motiondesignerka, artystycznie crossmultimedialistka łącząca w swoich pracach tradycyjne malarstwo i współczesne najnowsze techniki animacyjne. W 2004 obroniła dyplom magisterski z malarstwa w Instytucie Sztuki na Uniwersytecie Zielonogórskim w pracowni prof. Ryszarda Woźniaka. W latach 1997-2002 uczyła się również w Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie na Wydziale Malarstwa.

ID: 70303