16 maja 2019, godz. 19:00

Campio
(ur. 1988, Puławy)

Dostojnik, 2019 r.

akryl, olej, spray/płótno, 110 x 110 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Campio" | "DOSTOJNIK" | olej, sprej, akryl, fluo 110 x 110 | 2019'

Cena wylicytowana: 3 400
Artysta sztuk wizualnych, w ostatnich latach maluje enigmatyczne portrety. Posługując się niestandardową gamą barwną, celowymi zniekształceniami i rozmazaniami potęguję wrażenia estetyczne. W swoich pracach łączy wiele technik malarskich, oraz autorskich technik eksperymentalnych. Poza malarstwem zajmuje się także obiektem i sztuką w przestrzeni publicznej. Street-artowe korzenie artysty, przekładają się na nowatorskie rozwiązania w jego twórczości. Brał udział w wielu wystawach i konkursach sztuki współczesnej np. 2011, Świeża Krew, Socato, Wrocław; 2012, No Budget Show 4, MOCAK, Kraków; 2013, II Piotrowskie Biennale Sztuki, ODA, Piotrków Trybunalski; 41 Biennale Malarstwa Bielska Jesień, Galeria Bielska Bwa, Bielsko-Biała; Promocje 2013, Galeria Sztuki w Legnicy, Legnica; 2014, Najlepsze dyplomy, Galeria Labirynt, Lublin; Granice globalizacji, Polish Art Tomorrow, Mediations Biennale Poznań, Centrum Kultury Zamek, Poznań; 2017, 43 Biennale Malarstwa Bielska Jesień, Galeria Bielska Bwa, Bielsko-Biała; ECOmade Festival, Centrum Promocji Mody ASP, Łódź; 2019, Nieczyste malarstwo, BWA Sandomierz

ID: 70287