16 maja 2019, godz. 19:00

Campio
(ur. 1988, Puławy)

Dostojnik, 2019 r.

akryl, olej, spray/płótno, 110 x 110 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Campio" | "DOSTOJNIK" | olej, sprej, akryl, fluo 110 x 110 | 2019'

Cena wylicytowana: 3 400
Artysta sztuk wizualnych, brał udział w wielu wystawach i konkursach sztuki współczesnej. W ostatnich latach maluje obrazy zbliżone do nurtu optical art. W swych pracach kładzie nacisk na kolory ich wzajemną relację i oddziaływanie na percepcję wzroku. Obrazy przedstawiają proste formy geometryczne, pojedyncze lub zmultiplikowane. Prace artysty bywają więc minimalistyczne, co jednak często zmienia się przez zwielokrotnienie i bogatą kolorystykę.

ID: 70287