16 maja 2019, godz. 19:00

Dominik Janyszek
(ur. 1990)

1958, 2019 r.

akryl, technika własna/płótno, 90 x 90 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'D. Janyszek | "1958" 2019 r.'

Cena wylicytowana: 1 400
Jagoda Woźny, Labirynt zdarzeń, wystawa dyplomowa, Konduktorownia, Częstochowa, 23.02.2018
Ukończył Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi na Wydział Grafiki i Malarstwa. Dyplom obronił w Pracowni Technik Grafiki Multimedialnej Jakuba Balickiego w 2017 roku. Swoje prace prezentował na wystawach zbiorowych m.in. podczas konkursu Prime Time. Najlepsze dyplomy ASP w Łodzi w 2018, podczas wystawy konkursowej im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, kolejno w 2016 i 2017, podczas wystawy finałowej 28. Ogólnopolskiego Przeglądu Malarstwa Młodych ‘Promocje’ 2018 w Legnicy. W 2018 roku odbyły się jego dwie wystawy indywidualne ‘Pion-Poziom’ oraz ‘Skos’ w Galerii ELart w Łodzi.

ID: 70037