16 maja 2019, godz. 19:00

Wacław Sporski

Niekończąca się podróż, 2018 r.

olej/płótno, 50 x 105 cm

sygnowany l.d.: 'W. Sporski'

na odwrociu opisany: '2018r. | WSporski'

Cena wylicytowana: 2 600
Jest Białorusinem polskiego pochodzenia. Należy do Towarzystwa Polskich Plastyków na Białorusi. Ukończył uczelnię im. Glebowa w Mińsku.

ID: 69019