ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)

21 maja 2019, godz. 19:00

Maria Güntner-Kawalerowicz
(1916 - 1996)

Widok na kościół na Pęksowym Bryzku w Zakopanem, 1950 r.

olej/tektura, 25,5 x 23 cm

sygnowany monogramem p.d.: 'M. G. K.'

sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: 'Zakopane | 1950 | Maria Guntner Kawalerowicz'

Cena wylicytowana: 1 200
Estymacja: 800 - 1 200

ID: 67962