ART OUTLET - Sztuka Dawna

21 maja 2019, godz. 19:00

Wacław Chodkowski
(1878 Kozienice - 1953 Kozienice)

Załadunek siana

olej/tektura, 28,5 x 37,5 cm

sygnowany p.d.: 'W. Chodkowski'

Estymacja: 1 200 - 1 700

ID: 68903