Sztuka Współczesna. Prace na papierze

25 kwietnia 2019, godz. 19:00

Jerzy Zabłocki

Bez tytułu

olej/gaza naklejona na papier, 73 x 40,5 cm (arkusz)

sygnowany wewnątrz kompozycji: 'JERZY ZABŁOCKI'

na odwrociu stempel Wydziału Kultury Prezydium Wojewódzkiej Izby Narodowej w Gdańsku

Estymacja: 2 200 - 3 000

ID: 69201