Sztuka Współczesna. Prace na papierze

25 kwietnia 2019, godz. 19:00

Michał Slezkin

"Maski i Paski" z cyklu "Notes by the way", 2016/17 r.

kolaż, technika mieszana/papier, 73 x 102 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MASKI I PASKI / MASC & STRIPES | NOTES BY THE WAY | 73 x 102 cm | 2016/2017 | MICHAŁ SLEZKIN'

Estymacja: 3 400 - 4 500

ID: 69012