Sztuka Współczesna. Prace na papierze (wyniki)

25 kwietnia 2019, godz. 19:00
Powrót do katalogu
5

Jacek Gaj
(ur. 1938, Kraków)

Kompozycja figuralna nr 7, 1986 r.

ołówek, tusz/papier, 24 x 30 cm (arkusz)

sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'No. | 7 | Jacek Gaj V./86'

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jacek Gaj 1986 | Kolekcja A i W Zdaniewskich'

Cena wylicytowana: 1 100
Estymacja: 1 400 - 1 900
Pochodzenie
- Kolekcja Alicji i Wiesława Zdaniewskich
Podatki i opłaty
- Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%.
- Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji.
więcej informacji
Biogram artysty
Absolwent krakowskiej ASP. Dyplom obronił w 1962 w pracowni miedziorytnictwa Mieczysława Wejmana i pracowni liternictwa Adama Stalony-Dobrzańskiego. Jego prace prezentowano na ponad 200 wystawach zbiorowych. Miał też ponad 20 wystaw indywidualnych w Polsce, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Francji, Holandii, Norwegii oraz USA. Jego prace znajdują się w wielu muzeach w kraju i zagranicą. Zdobył wiele prestiżowych nagród podczas międzynarodowych konkursów. Obecnie prowadzi pracownię rysunku na Wydziale Grafiki ASP w Krakowie.

ID: 64675

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Tak, rozumiem