11 kwietnia 2019, godz. 19:00

Wojciech Bański
(ur. 1993, Elbląg)

Wilun, 2018 r.

olej/płótno, 115 x 150 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Wojciech Adam Bański "Wilun", | 2018, Olej na płótnie | 115 x 150 cm, Warszawa'

Cena wylicytowana: 1 000
Autor ponad sześciu wystaw indywidualnych oraz zbiorowych organizowanych w kraju i za granicą. Obecnie Student V roku na wydziale malarstwa w ASP w Warszawie w pracowni prof. Stanisława Baja i mgr Aleksandra Ryszki. W swojej twórczości bazuje na kreowaniu znaków o charakterze biologicznym i zoomorficznym.

ID: 69194