11 kwietnia 2019, godz. 19:00

Kamil Stańczak
(ur. 1980, Puławy)

As czerwo, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'K.STAŃCZAK '2019'

na odwrociu opisany: 'K. STAŃCZAK '2019 | "AS CZERWO" | AKRYL'

Cena wylicytowana: 1 300
Artysta wizualny, zajmuje się malarstwem, instalacją, tworzy specyficzne obiekty strukturalne i kinetyczne. W latach 1999-2004 studiował na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Dyplom z malarstwa uzyskał w pracowni prof. Stanisława Żukowskiego w 2004 roku. Doktor sztuki, pracuje jako adiunkt na macierzystej uczelni. Autor 13 wystaw indywidualnych, brał udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych.

ID: 69309