11 kwietnia 2019, godz. 19:00

Agnieszka Zabrodzka
(ur. 1989, Warszawa)

Bez tytułu, 2019 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | BEZ TYTUŁU | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2019'

Cena wylicytowana: 3 800
W latach 2004-10 brała udział w lekcjach rysunku i malarstwa w Fundacji Atelier Foksal w Warszawie. Od 2010 studiowała na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W latach 2011-15 należała do pracowni malarstwa prof. Stanisława Baja i dr. Arkadiusza Karapudy. Uczestniczka licznych wystaw indywidualnych oraz zbiorowych, m.in. "Odbicie" w Galerii Promocyjnej w Warszawie w 2015, "Salon letni" w Galerii Promocyjnej w Warszawie w 2016, "Az egyedüllét káprázat" w Galerii Latarka w Budapeszcie, Węgry, 2017. Głównym źródłem jej inspiracji jest natura, motywem przewodnim są odbicia w tafli wody. W jej pejzażach panuje atmosfera tajemniczości, ciszy, spokoju.

ID: 69273