11 kwietnia 2019, godz. 19:00

Marcin Gregorczuk / Blubird
(ur. 1977, Siedlce)

Lost in Japan, 2019 r.

akryl/płótno, 90 x 180 cm

sygnowany l.d.: 'Blubird'

na odwrociu opisany: 'Blubird 2019 | Lost in Japan | Marcin Gregorczuk'

Cena wylicytowana: 6 000
Malarz i grafik. Samouk. Radość, ciepło i optymizm, które emanują z jego prac są odzwierciedleniem jego pozytywnego nastawienia do otaczającego świata. Zafascynowany odważnymi, nieregularnymi wzorami oraz mozaiką, łączącą żywe barwy i płynne kształty.

ID: 69171