11 kwietnia 2019, godz. 19:00

Adam Wątor
(ur. 1970, Myślenice)

Podwójna, 2019 r.

akryl/płótno, 140 x 90 cm

sygnowany i datowany l.d.: 'Adam | Wątor | 2019'

na odwrociu opisany: '"Podwójna" | ADAM WĄTOR 2019'

Cena wylicytowana: 6 000
Studiował na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie w pracowni Włodzimierza Kunza. Zajmuje się malarstwem akrylowym i olejnym. Podstawową inspiracją dla jego twórczości jest człowiek i emocje wyrażone poprzez ciało. Jego malarstwu blisko jest do rysunku, zwraca szczególną uwagę na dłonie. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych w Polsce, USA, Norwegii, Szwecji.

ID: 69350