Design. Sztuka wnętrza (wyniki)

16 kwietnia 2019, godz. 19:00
117

Para lamp, typ BD-14 lata 60. XX w.

blacha aluminiowa, rurki stalowe, chromowane, 82 x 57 x 57 cm

Cena wylicytowana: 6 500
Estymacja: 6 000 - 8 000
Stan zachowania
- po renowacji obejmującej chromowanie elementów metalowych
- por. red. Ryszard Cieślikowski, Oprawy oświetleniowe. Katalog 22-J, Warszawa 1964, s. 127-128

ID: 69292