Design. Sztuka wnętrza (wyniki)

16 kwietnia 2019, godz. 19:00
116

Para kinkietów typ F-3512/2 lata 70. XX w.

Dolnośląskie Zakłady Porcelany Elektrotechnicznej "POLAM - Mysłakowice", Zakład nr 4 Wrocław

metal mosiądzowany, 23,5 x 29,5 x 15,5 cm

na wewnętrznej stronie obudowy metka wytwórni

Cena wylicytowana: 1 100
Estymacja: 2 000 - 3 000
Stan zachowania
- zarysowania powierzchni, niewielkie przetarcia mosiądzu na krawędziach

ID: 68871