Design. Sztuka wnętrza (wyniki)

16 kwietnia 2019, godz. 19:00
112

Lampa lata 70. XX w.

szkło, metal, 37 x 25 x 25 cm

Cena wylicytowana: 900
Estymacja: 1 500 - 2 000
Stan zachowania
- pęknięcie na jednym z guzków przy podstawie

ID: 68869