Design. Sztuka wnętrza (wyniki)

16 kwietnia 2019, godz. 19:00
111

Para kinkietów lata 50. XX w.

metal, 22 x 13,5 x 24 cm

Cena wylicytowana: 900
Estymacja: 1 400 - 2 400
Stan zachowania
- liczne zarysowania powierzchni

ID: 68872