Design. Sztuka wnętrza (wyniki)

16 kwietnia 2019, godz. 19:00
110

Para kinkietów lata 50. XX w.

stal, 65 x 64 x 35 cm

Cena wylicytowana: 3 200
Estymacja: 3 000 - 4 000
Stan zachowania
- po renowacji

ID: 69299