Design. Sztuka wnętrza (wyniki)

16 kwietnia 2019, godz. 19:00
88

Patera dekoracyjna lata 50. - 60. XX w.

Zakłady Porcelany Stołowej "Chodzież" w Chodzieży, Polska, Alfred Aszkiełowicz

porcelana, natrysk wybierany, 3,5 x 32 x 32 cm

na spodzie znak wytwórni pod szkliwem oraz wypis: 'Hand painted | Asz.| 5258'

Cena wylicytowana: 1 500
Estymacja: 1 500 - 2 000
Stan zachowania
- korekty autorskie dekoracji, delikatne przetarcia na powierzchni

ID: 68203